Elementum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Светът на елементите.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Я гледай ти...

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 8:49 pm

Две енергии се смесиха над тях, приемайки розовишкав цвят, заради бялото и червеното на близнаците:
- Близка среща с един от водачите на Калигорис или поне с част от него!- отвърна Ника:- Пази си хората!- тъмната мъгла пак се появи и този път погълна Клер, която беше загубила съзнание или вече наистина не беше от този свят. Енергията на братята се увеличи и розовият щит, който създадоха първоначално сега прие формата на огромен дракон, който опита да погълне тези ничии очи горе, само че те изчезнаха, заедно с мъглата:- По дяволите... пак се измъкна! Проклет да е!
- Винаги ще е така.- пророни Нава и затвори очи:- Това беше изтощително.
- За теб, защото се намираш на тъмна територия... нищо ти няма, нали?
- Да, добре съм... Жрице, вие...?
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 8:55 pm

-Отидете в храма,там ще ви помогнат с всякакви изгубени енергии.Всичко има.-не им отговори на въпроса,защото не беше добре.Но би предпочела да изгори в собствената си енергия,от колкото да си признае.-Аз имам работа за вършене...
Един от водачите на Калигорис,значи...Вече нещата започнаха да изглездат грозни.Една малка падаща звезда се появи над нея и се устреми към града със съобщения за гражданите и пазачите на града.С или без еди какви си обещания,имаше остров да защитава.Обърна им гръб,дори не ги беше погледнала,и тръгна към двореца,който се намираше близо до самия храм.Приличаше повече на гигантско дърво с ен на брой къщички по клоните му.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 9:09 pm

Нава и Ника се спогледаха замислено и се изправиха, с взаимна помощ:
- Вече наистина не можем да оставим нещата така, нали?- попита червенокосият тихо, с едно по- спокойно и кротко изражение от преди.
- Прекалено сериозно се забъркахме в цялата тази каша... Клер и Наталия искат главите ни защото знаят за... дори не мога да го кажа.- отвърна белокосият и поклаги тлава, подпирайки се на брат си:- Лошо, много лошо... никога не съм искал това...
- Да имаш силата на жрец? Наистина е лошо, че дори не знаеш и не искаш да я използваш... но ако Калигорис наистина знаят за смъртта на истинския жрец на светлите, никой няма да успее на време да прекрати началото на война. И аз не искам това.
- Никой не го иска, братко.
- Да вървим, тя каза че в храма й има всичко, там можеш да си върнеш енергията, нали?
- Млако ми трябва за да се оправя напълно.- успя бегло да се усмихне и притисна раната със другата си ръка, тази която оставаше свободна и не се подпираше на Ника.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 9:22 pm

~*~
Синекосата стоеше в средата на кръга,оформен от шестте колони.Носеше прекрасно синьо-бяло кимоно,а косата й беше оставена свободно да се вее във вятъра.Плата падаше малко под раменете й.По краищата на дългите бели ръкави имаше изгравирани черни пеперудки.Блестящи сребърни бижута бяха грижливо подредени в косите й.Приличаше на богиня.Богиня,без усмивка.
Усети ритъма на барабаните.Стисна двете ветрила,по едно във всяка ръка.Бяха прибрани,но скоро...
Отвори ги.Протегна ръце и ги отвори рязко,точно когато музиката се усили.Започна да танцува,а дългият ефирен плат на кимоното й я следеше елегантно.Ветрилата бяха искрящо бели,с черни и сини пеперуди нарисувани по тях.Косата й се виеше като спирала около нея с всеки пирует или просто завъртане.Ръкавите й се протягаха към небесата с всяко протягане на ръка.Музиката беше тъжна.Танцът й,въпреки красив,беше изпълнен с мъка.Доближи една от колоните и тя започна да свети с лунна светлина.Светлината се усили,усили се,докато накрая колоната не пламна в сребристи пламъци.Същото се случи и със следващата,до която синекосата се доближи.И с третата...и с всички останали.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 9:36 pm

В страни от всичко това други погледи съжно съчувстваха. Джин можеше да види това, колкото и красиво да беше, беше тъжно. Погледна за момент Джули, тя беше видяла случилото се при скалите, но никога нямаше да я пита да му опише, просто не можеше, не искаше да знае, да вижда такива моменти. Сега Нана стискаше здраво ръцете и двамата, а те всъщност бяха сами. Сами три деца. От другата страна, скрити умело в сенките от магиите на Ника, близнаците също бяха там, но предпочитаха да останат незабелязани. Колкото и да беше голямо желанието им да открият нещичко за семейството си, не можеха да останат тук, само проблеми навличаха. Бяха се разбрали за това, щяха да се опитат да пратят послание до Лумен, пък се надяваха да имат късмет и да не бъдат подгонени и от светлите:
- Да назова ли какво чета в израженията ви, или сами ще ми отговорите.- той пък се взе като от нищото и ги стресна. Йозеп се беше прокраднал в сенките до тях така безшумно и неусетно, щом дори червенокосият не го беше усетил на време.
- Има ли значение?- отвърна Ника хладно и се смръщи срещу въздушния.
- Има, ако сте решили сами да предприемате действия срещу Калигорис.
- И така да е, не е твоя работа, ти си се занимавай с децата, нас ни остави.
- Успешно сте заблудили всички около себе си с ограничените магии, но при мен нещата стоят по различен начин. Обиколил съм много страни и острови и мога да разпозная различните енергии на всеки. Познавам дори енергията на Светлия жрец, но сега спокойно мога да кажа, че тази енергия е...
- Нито дума повече!- спря го Нава, който само слушаше до момента и наблюдаваше танца на синекосата замислено:- Писна ми от това. Никой не бива да разбира за това... за...
- За истинския жрец? Ще запазя тази тайна, щом е толкова важна за вас, но ако Светлината няма свой представител, това дава предимство на Калигорис...
- Никакво предимство на никого не дава!- сепна се червенокосият:- Нито аз, нито пък брат ми ще припарим отново до онзи дневен остров, нямаме работа там. Те си имат жрец, какво като не е истински, на никого не му пука.
- Предлагам ви да говорите за това по- тихо, не е добре други да научават, нали ме разбирате. Тази тайна ще остане вечно пазена от мен, така че не се тревожете, но друг е въпроса дали вие самите ще можете още дълго да я опазите.- обърна им гръб и напусна тъмната бариера на Ника.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 9:46 pm

Започна да се вътри право в центъра на кръга.Въртя се,въртя се,как не й се зави свят...И тогава от всяка от колоните се изстреля лъч,нагоре към звездите.Събраха се в едно и продължиха в далечината,докато накрая една малка звезда не проблясна насред всички останали.
Но нещо не беше наред.И проснатото на земята тяло на жрицата го потвърди.Някаква масова паника разтресе цялата тълпа,щом куп войници дотича да види какво не беше наред.Елфката беше в безсъзнание,едва дишаше,а едно червено петно под кимоното запали толкова много тревоги.Сърцето й буквално кървеше...
-Бързо!Отведете я в храма!Бързо!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 10:01 pm

Нава загуби ума и дума, потрепери и изтича до нея. Без никакво обяснение я вдига и се насои навън, към храма. Бързо настигнат от брат си:
- Толкова ли много обичаше онзи Тиг?
- Подценяваш истинските чувства. - отвърна му без да го поглежда.
- Джули, Джин, донесете от Сълзите на луната, ще приготвя няколко лекарства.- обади се Йозеп, минавайки покрай децата след Нава и жрицата:- Нещо друго е, не само рана от загубата на съпруга й.
- Какво, умнико?- промърмори червенокосия.
- Не мога да дам отговор.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 10:04 pm

Ветрилата още ги стискаше.Дори и в безсъзнание отказваше да се раздели с тях...Упорита жена,ужас...
Няколко кичури се залепиха за челото й заради горещата пот.Мъчеше да си поеме дъх,но се задушаваше от нищо.Ако беше будна,щеше да изпадне в ужасна паника от скоростта,с която тъмната й енергия започваше да излиза извън контрол.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 10:16 pm

Внесе я в стъкления храм и я остави внимателно на пода в една от залите, бяха толкова много. Отмести кичурите от лицето й, но когато тръгна да постави ръка на челото й, тъмна енергия направо го обгоря и отблъсна:
- Какво е това?!- стресна се и потръпна гледайки ръката си, не можеше да я раздвижи и все едно хиляди иглички се бяха забили.
- Несъответствие.- и Ника усети тблъскнане, но нищо му нямаше:- Как може някой да качи такава температура за толкова кратко време?! Това не е нормално!
- Сърцето й...кръвта. Тово не е нормалното!- стисна зъби белокосият, сякаш нещо се опитваше и от храма да го изхвърли.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 10:27 pm

-Мамо!-писъкът на Нару сякаш я събуди,защото тя рязко отвори очи ей така...но те не бяха сини,бяха ярко червени.Детето още не беше там,явно ги търсеше...
-Из-изкарайте го...от тук.-синекосата хвана Нава за яката и го дръпна толкова близо,че и сладкия й дъх можеше да усети на лицето си.-И бягайте.Бягайте веднага,нямате си и представа какво...АРГХ!
Тъмната й енергия,заедно с болката,направо накара звездички да й проблеснат пред очите.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 10:40 pm

Йозеп се обърна и изчезна от там като по коридора хвана Нару за ръка и го поведе след себе си:
- Трябва да останем на вън за малко, не се плеши.- а по път попадна и на другите деца, носещи цветя:
- Какво се е случило?- попита Джин уплашено.
- Излизаме. Всичко е наред.- и това, че говореше вечно спокойно му беше плюс, та да не уловят децата нотка на паника, то и такава у него нямаше де.

- Никъде няма да ходим! Каквото ще да се случва, или излизаме заедно, а ти си добре или оставаме тук докато не се оправиш.- смръще се още белокосият. От къде тая енергия, преодоляваше я, но с усилие.
- Във всички случаи лесно отърваване от нас няма да има.- отвърна и другия близнак.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 10:48 pm

-Не!-изсъска тя от болка в лицето му.-Ника,поне ти бе,маймуняк такъв!Ти си тъмен,би трябвало да разбереш!
Много скоро три фигури ги заобиколиха.Не бяха Калигорис...не.Висок елф с дълга тъмносиня коса,почти черна,блокира първия изход.Друг елф,с чорлава прическа и опасни черни очи,блокира втория.И трети,с къса зелена коса и кафеникави очи,закри последния.
-Пуснете Жрицата веднага...-промълвиха сигурно,но тъжно и тримата едновременно.
-Послушайте ги!-стисна зъби,щеше да му разкъса ризата още малко.-Те знаят какво трябва да направят!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 11:00 pm

- Разбирам и точно затова! И не съм...- скръцна със зъби и вдигна глава към трите фигури:- Нава отдръпни се!
- Не!- поклати глава и го погледна смръщено.
- Отдръпни се! Няма да ходя до Оня свят за да те спасявам!- дори и не чака друг отговор, вкопчи ръце в раменете му иго дръпна назад, колкото и да беше силна бялата му енергия, тук Ника беше по- силният. Знаеше, че няма да го накара да излязат от храма, но поне можеше да го държи на страна.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 11:10 pm

Синекосата сякаш нямаше нищо против да падне на студения стъклен под,щом Нава я изтърва.Тримата елфи веднага се озоваха до нея,единият я беше хванал за гърлото и я притискаше силно,но внимателно,надолу.Стивън и Дейвид се заеха с ръцете и краката й.
-Направи го,Нуджу!-тъмнината започна сериозно да я превзема.-Убий чудовището,преди да ме е превзело!
-Замълчи!-Нуджу я погледна строго и приближи ръка към сърцето й.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 11:15 pm

Кристалносините очи на Нава проблеснаха неразбиращо и се успокои под онези червени въжета на брат си. А той, Ника беше спокоен, сериозен и намръщен, но спокоен:
- Какво е това...?
- Нещо, което не е е присъщо за...всъщност сложно е, просто стой мирно и гледай.- тихо отговори, но не разхлаби въжетата си, само че така отвори тъкмо заздравяващата рана от тъмния меч на Клер, но Нава е я усети, изобщо не й обърна внимание дори.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 11:23 pm

-Нуджу,спри!Ще я убиеш!-извика Стивън.
Синекосата успя да измъкне ръката си колкото да му забие един юмрук в бузата.Той я погледна ужасено,нима искаше...Не!Нямаше да позволи това да се случи!
-Белокосчото да дойде и да ми...помогне!-скочи срещу Дейвид и Нуджи и ги повали на земята.Те бяха разбрали желанието на Джесика,Стивън също,но Стивън нямаше намерение да се подчини.-Няма да я убиете!Колкото и да иска!
А пък тя...толкова много енергия бяха изкарали от нея,сега чернотата се бе разпиляла по стъклото.Като отрона течност...Не можеше да мръдне.Не можеше да си поеме дъх.Можеше само да гледа звездното небе.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 11:28 pm

- Върви!- освободи го и го прониза с поглед:- И тоя път не си пести силите!
- Не... не мога...
- Върви, не ти ща обясненията и извиненията! Знаеш за какво говоря, нали?
" Или да те нарека Жрец пред всички?"
- Знам!- стисна ръцете си в юмруци, или тази, която не беше попарена от тъмнината преди броени минути.
" Манипулатор!"
Приклекна до синекосата и присви леко очи:
- Ккаво се очаква от мен?- нямаше избор, ако трябваше наистина да използва силите, които така усърдно криеше, че да не се разбере какво представлява, щеше да го направи, щеше... знаеше, че някога все ще му се наложи.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyThu Jul 02, 2009 11:31 pm

-Затвори останалата тъмна енергия с белите си магии!БЪРЗО!-Стивън буквално се биеше с онез двамата,те въобще не бяха съгласни с него,искаха да изпълнят желанието на господарката им.
-Н-не...моля те...недей...-синекосата успя да промълви.
-Не я слушай!Ако не го сториш,ще умре!Действай!
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 12:09 am

- Прости ми...- прошепна и вдигна ръце над сърцето и челото й. Силна болка го прониза отново в онзи рожденен белег и златистото слънце на челото му се разкри от под бретона му, сияейки силно, като истинско слънце. След миг сякаш и кожата му прие някакво сияние, само сините му очи останаха като стъклени. Малка усмивка се изви по устните на Ника и той направи бавна крачка към брат си, щеше да направи нужното, но после щеше той да се нуждае от опора. Белокосият усети тъвната енергия около себе си и сякаш впи бели нишки в нея, заедно с прозрачни бели кълба, които попиваха тъмнината. За първи път правеше нещо подобно, но му се струваше, че всъщност жо е правел и преди...не беше възможно обаче.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 12:15 am

Всичко се успокои.Всичко,без крясъците на Нару отвън.Дейвид и Нуджу се спогледаха...
-Нали знаеш,че той ще ни върне всичко това тъпкано?
-И още как.-Стивън изплю кръвта,насъбрала се в устата му.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 12:27 am

Белокосият мълчеше, даже беше под въпрос дали диша, защото Ника паничести се приближи до него и го погледна:
- Братко...- едва изрече и ръката на Нава го стисна за яката на ризата:
- Повече никога...- само, че итой не успя да се доизкаже, озова се на земята дишайки тежко, с широко отворени очи и едно изгарящо златисто слънце на челото си:- По дяволите, това беше... Ника, разкъсващо е!
Червенокосият се засмя изведнъж и поклати глава:
- Поне го направи, нали? За напред ще ти е по- лесно, но сега понеже за първи път пробваш тази магия...Къде е Джиерда, дай ми я да ти покажа нещо...- зеленият меч беше увит в тънък плат, но достатъчен че да го обвива целия и да не се вижда какво е, окачено на колан под черното наметало, което капитана на онзи търговски кораб му беше дал. Двата кристала под дръжката просветнаха, когато червенокосият го хвана исе усмихна дяволито:- Не опитвай да удържаш енергията прекалено дълго, няма да ти се отрази добре, за по- лесно я препрати към Джиерда.
- Що за...- стисна зъби, болка, първо в главата ,после в ръцете, които сега наистина бяха като обгорели. Белегът спря да сияе, но в замяна на това светна червената капка на дланта на Ника, а в последствие и двата зелени камъка на меча. Не мина и минута, остието потъмня за момент и пак върна зеления си цвят с една дълбока въздишка от Ника.
- Сега доволни ли сте всички?- а той изобщо нямаше намерение вече да си мълчи и веднага му е вдигна кръвното:- Ненормалници! Не стига, че излагате живота на собствената си жрица, а и този на брат ми... главите ви ще откъсам!- скръцна със зъби и заби погледа си на онези тримата.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 12:37 am

-Ти глупав ли си бе?!Що за тъмен си ти,щом не разбираш?!-Дейвид му се развика в отговор.
-Дей-
-Да излагам живота й на опасност!Ти въобще разбра ли какво стана или си един голям бабун,чиито колелца там в главата нещо не искат да работят?!
-Дейвид...
-Много си смотан,да знаеш,и да ти дам един съвет,изкарай си смотана пръчка от задника,че само като те погледна и ме изнервяш!
-ДЕЙВИД!-Стивън накрая го халоса в гърба и елфът замлъкна.-Ей значи...
-Общо взето ние тъмните имаме един мъничък проблем.-Нуджу реши да обясни на Нава,оставяйки другите да се карат колкото си искат.-Тъмнината в нас може да се окаже по-силна от умовете ни.Това е главната разлика между нас и Калигорис...Те не я контролират,докато ние живеем всеки ден с тази тежест на раменете.Жрицата винаги трябва да има пълен контрол над силите си,затова нейните способности са главозамайващи и всички я уважават.Но след смъртта на съпруга й,може би й се е сторило малко по-трудно...Пък и като гледам-погледна към раната над сърцето.-Има още нещо.Засега ще го покрием с това,че е припаднала от мъка...Но тези,които я познават,и не я харесват,няма да ни повярват.А ги има много такива,защото тя е строга владетелка,но си върши работата...Дори повече от необходимото,защото почти всички тук са щастливи...
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 1:31 am

- Разбирам. - отвърна и седна на земята по турски, като погледна брат си:- Ще е разумно да...
- Дори не смей да си го помисляш!- изведнъж прекъсна целия си изблик на гняв към Дейвид и сега гледаше злобно белокосия.
- Брат ми е тъмен, но няма такъв проблем...- вече го казваше, като чак сега осъзнаваше някои неща, Ника също, затова и искаше близнака му да мълчи:
- Ако го кажеш... Само ако го кажеш...!
- Това значи ли, че е Калигорис?
- И да съм нали още не съм го подкарал на атентати, убийства и тем подобни?! Нава, стига!
- Добре.- отвърна простичко и вдигна рамене като погледна към Джесика тревожно. Опредилено го обзе голяма тревога. Ако Ника наистина беше... Калигорис? Та той никога не е имал проблеми със собствената си тъмнина. Това май го плашеше.
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Shikkeh
Imba откачалка
Shikkeh


Posts : 540
Join date : 2009-06-26
Age : 29
Location : Под леглото :3

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 1:45 am

-Като го гледам какъв е кретен,не се изненадвам,че не контролира енергията си!-изсъска Дейвид,за което получи още един удар в гърба.-Стига си ме хакал бе!
-Калигорис...спесифичното за тях е,че мразят всичко и всички.Абсолютно всичко и всички,без изключения,дори и себе си.И нараняват всичко,което мърда.До колкото виждам брат ти наистина не е тръгнал да чупи и убива,ако беше истински Калигор,щеше да се възползва и да убие Джесика на мига.Но ще те предупредя,че доста ще се възползват от необузданата ти тъмна енергия.И ума ти е по-склонен накрая да се поддаде на тъмни мисли.
Back to top Go down
http://tehshikkeh.blogspot.com/
Lightdeth

Lightdeth


Posts : 268
Join date : 2009-06-26
Age : 34
Location : Навсякъде съм... ХD

Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 EmptyFri Jul 03, 2009 2:15 am

- Затваряй си устата!- сепна се и стисна юмруци, прехвърляйки поглед първо през Дейвид, а после през другите: - Като нищо не знаеш, не говори! Всички си вадите някакви откачени изводи...- млъкна и си пое няколко пъти дълбоко дъх:- Няма да падна до нивото на онези нищожества никога. Все едно да предам...брат си.- промълви по-тихо и въздъхна:- Както и да е...
Нава се вгледа в него и се усмихна мило, притваряйки очи леко:
- А жрицата...- обърна се към синекосата рязко:- Всичко наред ли е вече?
Back to top Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Sponsored content





Я гледай ти... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Я гледай ти...   Я гледай ти... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Я гледай ти...
Back to top 
Page 3 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elementum :: Калигос :: Островът на Нощта-
Jump to: